Klimatyzacja Rotenso

Klimatyzacja Rotenso

Klimatyzacja Rotenso to japońska marka systemów klimatyzacyjnych powstała w roku 1987. Została utworzona przez Daisuke Emoto, który jest założyciele marki Rotenso. Założeniem marki było dostarczenie nowoczesnego systemu klimatyzacji, wentylacji oraz systemu grzewczego.
Główna siedziba firmy Rotenso znajduje się w mieście Nagoja na wyspie Honsiu.

Od roku 2014 klimatyzatory marki Rotenso zdobywają coraz szersze uznanie na rynku klimatyzacji w krajach Europy Środkowej.

Marka Rotenso oferuje systemy klimatyzacyjne dla użytku domowego jak i do zastosowania przemysłowego. Które oba te systemy znajdują się w ofercie sprzedażowej firmy Klim-Bud, który jest wieloletnim i zaufanym partnerem firmy Rotenso w Polsce.

Wysoka jakość urządzeń Rotenso

Wysoka jakość urządzeń Rotenso wynika z 35-cio letniego doświadczenia w tworzeniu urządzeń klimatyzacyjnych oraz wprowadzenia szeregu innowacyjnych zastosowań kontrolnych podczas procesów produkcji. Gdzie powstająca jednostka klimatyzacji jest każdorazowo poddawana etapowi kontrolnemu. W celu zweryfikowania wad produkcyjnych i żeby taki system nie trafił do klienta detalicznego w naszym kraju. Urządzenia systemu Rotenso są w fabryce poddawane testom przy użyciu współczyników SEER i SCOP przy których pomocy można zweryfikować sezonową efektywność trybu chłodzenia. Za która odpowiada SEER. Z kolei współczynnik SCOP odpowiada za sprawdzenia wydajności trybu ogrzewania klimatyzacją firmy Rotenso.

Klimatyzacja Rotenso do domu i biura

Wybierając jednostki klimatyzacji firmy Rotenso, świetnie sprawdzą się one w zastosowaniu ich w biurze jak i w domu. Sprawdzą się w pomieszczeniach każdego typu, również w obiektach komercyjnych. Jedynym bardzo ważnym aspektem jest, aby dobrać odpowiednią jednostkę klimatyzacji do wielkości pomieszczenia w którym ma wykonywać odpowiedni dla niej proces. Czy to chłodzenia powietrza za pomocą klimatyzacji lub ogrzewanie zimnego powietrza przy pomocy klimatyzatora Rotenso. Ten drugi proces jest bardzo popularny od momentu, gdy ceny surowców paliw kopalnych które są stosowane w ciepłownictwie gwałtownie wzrosły o kilkaset procent. Co warte podkreślenia klimatyzatory firmy Rotenso wykorzystują ekologiczny czynnik R32, dlatego posiadają najwyższą klasę energetyczną. Wykorzystanie tego czynnika powoduje, że są ekologiczne.

Smart home

Wiele urządzeń firmy Rotenso posiada aplikację za której pomocą można nimi sterować zdalnie. Przy pomocy osobistego smartonu nim wrócisz z pracy do swojego domu lub w przypadku, gdy wybierasz się popołudniem do biura możesz ustawić zdalnie pożądaną przez Ciebie temperaturę w dowolnym pomieszczeniu w którym znajduje się jednostka klimatyzacji systemu Rotenso.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.