Montaż klimatyzacji kontakt

Montaż klimatyzacji kontakt to infolinia,gdzie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji telefonicznej lub skorzystania z formularza kontaktowego

Godziny pracy biura


Poniedziałek - Piątek

800 - 1600


Sobota - Niedziela

nieczynne

Adres


ul. Wąska 4
Zaborze
43-520 Chybie


tel: 504 041 946‬

e-mail: biuro@klim-bud.pl

  Philipp Plein
  Philipp Plein
  2023-09-16
  Rzetelne doradztwo, ekspresowa wycena, fachowy montaż, ekipa zamontowała, posprzątała. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
  Alicja Murańska
  Alicja Murańska
  2023-08-13
  Bardzo polecam firmę. Dostałam szybką i konkretną wycenę, na wszelkie pytania przed montażem uzyskałam rzetelne informacje, a sam montaż poszedł sprawnie i profesjonalnie.
  Grzegorz Wójcik
  Grzegorz Wójcik
  2023-08-08
  Polecam fachowa obsługa klienta
  Szymon Rudziński
  Szymon Rudziński
  2023-05-31
  Pełen profesjonalizm
  Rafał No Name
  Rafał No Name
  2023-05-14
  Pełen profesjonalizm! Świetna firma, szybki czas realizacji i bardzo fajny kontakt👍Polecam.
  magdakili4
  magdakili4
  2023-05-14
  Rzetelne doradztwo, ekspresowa wycena, fachowy montaż, ekipa zamontowała, posprzątała. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
  Tomasz
  Tomasz
  2023-05-07
  Profesjonalna firma dzięki której mam komfort jaki daje klimatyzacja Rotenso. Polecam KLIM-BUD
  Magdalena Puda
  Magdalena Puda
  2023-03-29
  Profesjonalna obsługa, fachowy i szybki montaż! Polecam firmę! :)
  Janusz Pokus
  Janusz Pokus
  2023-03-02
  Firma w stu procentach godna polecenia

  Darmowa wycena klimatyzacji w ciągu 24h

  Oferujemy darmową wycenę klimatyzacji w ciągu 24h. Jeśli jesteś zainteresowany zainstalowaniem systemu instalacji klimatyzacji w Twoim własnym mieszkaniu lub interesuje Cię montaż wentylacji chłodzącej biuro, koniecznie się z nami skontaktuj. Wykonaj szybkie połączenie telefoniczne na numer 504 041 946‬ i zostaniesz połączony z naszych fachowcem. Który profesjonalnie obsłuży oraz rozwieje wszelkie wątpliwości oraz przede wszystkim pomoże dobrać do Twoich potrzeb właściwy produkt z systemów klimatyzacji.

  Szybki montaż klimatyzacji w Twoim domu

  Poszukujesz firmy, która dla Ciebie wykona szybki montaż klimatyzacji w Twoim domu , a jednocześnie wykona swoją pracę w profesjonalny, zgodnie z zaleceniami montaż? Odezwij się do naszego przedstawiciela, a jednocześnie fachowca, który o systemach klimatyzji wie niemalże wszystko.

  Szybki serwis klimatyzacji

  Zapomniałeś wykonać przeglądu klimatyzatorów w swoim biurze, a sezon na chłodzenie biura przy pomocy klimatyzacji lub okres kiedy rozpoczynasz ogrzewanie biura przy pomocy klimatyzacji jest tuż tuż? Nie masz sięczym martwić. Nasza szybka oraz profesjonalna obsługa klienta wskaże najbliższy wolny termin oraz przedstawi koszt usługi serwisu klimatyzacji.

  Jaki klimatyzator dla Twojego domu?

  Kończysz rozpoczętą budowę Twojego nowopowstającego domu, sezon na chłodzenia domu przy pomocy klimatyzacji coraz bliżej, a Ty w dalszym ciągu nie masz pojęcia jaki klimatyzator dla Twojego domu będzie odpowiedni? Nie przejmuj się. Wykonaj do nas jeden telefon i nasz specjalista od montażu klimatycji w budynku jednorodzinnym rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże dopasować dla Ciebie odpowiedni klimatyzator w rozsądnej dla Ciebie cenie! W ciągu 24h godzin trafi do Ciebie bezpłatna wycena na system klimatycji.

  Profesjonalny montaż instalacji klimatyzacji na Śląsku i okolicy

  Jesteś mieszkańcem województwa śląskiego i interesuje Cię profesjonalny montaż instalacji klimatycji w Twoim domu? Nie zwlekaj, aż temperatura w Twoim domu osiągnie punkt krytyczny! Zapewnimy Ci szybki montaż instalacji klimatyzacyjnej w Twoim domu.