Montaż klimatyzacji kontakt

Montaż klimatyzacji kontakt to infolinia,gdzie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji telefonicznej lub skorzystania z formularza kontaktowego

Godziny pracy biura


Poniedziałek - Piątek

800 - 1600


Sobota - Niedziela

nieczynne

Adres


ul. Wąska 4
Zaborze
43-520 Chybie


tel: 504 041 946‬

e-mail: biuro@klim-bud.pl

  Tomasz
  Tomasz
  2023-05-07
  Profesjonalna firma dzięki której mam komfort jaki daje klimatyzacja Rotenso. Polecam KLIM-BUD
  Magdalena Puda
  Magdalena Puda
  2023-03-29
  Profesjonalna obsługa, fachowy i szybki montaż! Polecam firmę! :)
  Janusz Pokus
  Janusz Pokus
  2023-03-02
  Firma w stu procentach godna polecenia
  Leszek Sudoł
  Leszek Sudoł
  2023-01-29
  Montaż i serwis klimatyzacji.Polecam
  Sławek Pieknik
  Sławek Pieknik
  2022-12-10
  barbara promnik
  barbara promnik
  2022-10-27
  Polecam bardzo! Miło,profesjonanie, szyko i sprawnie. Pan Marcin i pracownicy to jak palce jednej dłoni.
  Radoslaw Siwek
  Radoslaw Siwek
  2022-10-04
  Bardzo rzeczowy kontakt, wycena dopasowana do indywidualnych uwarunkowań, wszystko wykonane zgodnie z ustaleniami - sprawnie, czysto, na czas i w dobrej cenie. I jak tu nie polecić dalej? :)
  Mateusz Płoskonka
  Mateusz Płoskonka
  2022-09-22
  Profesjonalne podejści od startu do mety. POLECAM w 100%
  Szymon Szymon
  Szymon Szymon
  2022-09-19
  Bardzo dobra jakość usługi profesjonalny, schludny, oraz sprawny montaż polecam każdemu.

  Darmowa wycena klimatyzacji w ciągu 24h

  Oferujemy darmową wycenę klimatyzacji w ciągu 24h. Jeśli jesteś zainteresowany zainstalowaniem systemu instalacji klimatyzacji w Twoim własnym mieszkaniu lub interesuje Cię montaż wentylacji chłodzącej biuro, koniecznie się z nami skontaktuj. Wykonaj szybkie połączenie telefoniczne na numer 504 041 946‬ i zostaniesz połączony z naszych fachowcem. Który profesjonalnie obsłuży oraz rozwieje wszelkie wątpliwości oraz przede wszystkim pomoże dobrać do Twoich potrzeb właściwy produkt z systemów klimatyzacji.

  Szybki montaż klimatyzacji w Twoim domu

  Poszukujesz firmy, która dla Ciebie wykona szybki montaż klimatyzacji w Twoim domu , a jednocześnie wykona swoją pracę w profesjonalny, zgodnie z zaleceniami montaż? Odezwij się do naszego przedstawiciela, a jednocześnie fachowca, który o systemach klimatyzji wie niemalże wszystko.

  Szybki serwis klimatyzacji

  Zapomniałeś wykonać przeglądu klimatyzatorów w swoim biurze, a sezon na chłodzenie biura przy pomocy klimatyzacji lub okres kiedy rozpoczynasz ogrzewanie biura przy pomocy klimatyzacji jest tuż tuż? Nie masz sięczym martwić. Nasza szybka oraz profesjonalna obsługa klienta wskaże najbliższy wolny termin oraz przedstawi koszt usługi serwisu klimatyzacji.

  Jaki klimatyzator dla Twojego domu?

  Kończysz rozpoczętą budowę Twojego nowopowstającego domu, sezon na chłodzenia domu przy pomocy klimatyzacji coraz bliżej, a Ty w dalszym ciągu nie masz pojęcia jaki klimatyzator dla Twojego domu będzie odpowiedni? Nie przejmuj się. Wykonaj do nas jeden telefon i nasz specjalista od montażu klimatycji w budynku jednorodzinnym rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże dopasować dla Ciebie odpowiedni klimatyzator w rozsądnej dla Ciebie cenie! W ciągu 24h godzin trafi do Ciebie bezpłatna wycena na system klimatycji.

  Profesjonalny montaż instalacji klimatyzacji na Śląsku i okolicy

  Jesteś mieszkańcem województwa śląskiego i interesuje Cię profesjonalny montaż instalacji klimatycji w Twoim domu? Nie zwlekaj, aż temperatura w Twoim domu osiągnie punkt krytyczny! Zapewnimy Ci szybki montaż instalacji klimatyzacyjnej w Twoim domu.