Oczyszczacze powietrza

Zadbaj o czyste powietrze w Twoim domu

Oczyszczacze powietrza
już od 839zł brutto


Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura to jeden z naszych bestsellerów. Jest to urządzenie przeznaczone do pomieszczeń zamkniętych. Jego elegancki wygląd sprawia, że pasuje do każdego wnętrza, a dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta. Przede wszystkim jednak posiada on zestaw skutecznych filtrów.
A wszystko to za rozsądną cenę.


W ofercie posiadamy wiele modeli oczyszczaczy powietrza, także oczyszczaczy z nawilżaniem. Skontaktuj się z nami aby dobrać urządzenie odpowiednie dla Twoich potrzeb

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza Rotenso Piura to urządzenia dzięki którym uzyskasz oczyszczone powietrze w pomieszczeniu w którym zostanie umieszczone. Pozwala ona skutecznie oczyszczać powietrze z zanieczyszczeń, które znajdują się wokół nas, a nie są dostrzegane tak zwanym 'gołym’ okiem.

Dzięki niewielkim rozmiarom oraz specjalnie zaprojektowanemu wyglądowi nie rzuca się w oczy. Poprzez cichą pracę nie będzie ono zagłuszać naszego komforty czy nas rozpraszać. Jeśli zostanie umieszczone w naszym gabinecie lub biurze. Przeczytaj dalszy fragment, a dowiesz się w jaki sposób działa Rotenso Piura i jak zmieni Twój komfort życia.

Czy oczyszczacz powietrza usuwa smog?

Proponowany przez nas oczyszcza Rotenso Piura, dzięki swym filtrom oraz zastosowanej w nim technologii oczyszcza powietrze z cząsteczek pyłów zawieszonych PM 2.5 ze skutecznością 99.9%. Tak wysoką skuteczność zawdzięczamy 7-mio etapowemu procesowi oczyszczania powietrza. Będzie to bardzo dobry produkt dedykowany dla mieszkań oraz biur znajdujących się w gęstych obszarach zabudowań oraz centrum miast. Polecamy go szczególnie mieszkańcom zamieszkującym obszar Śląska i Małopolski. Gdzie szczególnie problemy smog są dla nich dotkliwe i szkodzą ich zdrowiu. Dzięki oczyszczaczu powietrza Rotenso Piura jesteście wstanie Państwo zmniejszyć ilość znajdujących się cząsteczek pyłów zawieszonych PM 2.5 w powietrzu aż o 99.9%. Kupując Rotenso Piura tak naprawdę wydajesz pieniądze na ochronę swojego zdrowia i zmniejszasz wystąpienia ryzyka chorób związanych z wdychaniem zanieczyszczonego powietrza w Twoim mieszkaniu.

Jak działają oczyszczacze powietrza Rotenso Piura?

Powietrze w pierwszej kolejności trafia do filtra elektrostatycznego, następnie do filtra bakteriobójczego EPA klasy E12. Kolejnie trafia przez filtr z aktywnym węglem i powłoką srebra iAIR. Uzupełnieniem tego procesu jest sterylizowanie powietrza wiązka UV, która rozkłada substancje toksyczne i elementy organiczne. W ostatnim etapie powietrze jest uzupełnianie w jony ujemne.
Rotenso Piura świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach zamkniętych o rozmiarach nie większych niż 60m2. Dzięki swojemu 7-mio etapowemu procesowi filtracji powietrza posiada wydajność oczyszczania powietrza na poziomie klasy CADR 220 m³/h. Oznacza to, że biuro wielkości 60m2 oraz standardowej wysokości 2.5m zostanie w pełni oczyszczone w ciągu około 41min. Przekonaj się osobiście w jaki sposób działa oczyszczacz powietrza Rotenso Piura, dokonaj zakupu do swojego biura, nie oszczędzając na swoim zdrowiu oraz zdrowiu swoich pracowników. Zainwestuj pieniądze w Wasze zdrowie już teraz i ciesz się czystym oraz zdrowym powietrzem!

Oczyszczacz powietrza dla alergików

Rotenso Piura nie tylko świetnie się sprawdza w celu oczyszczenia powietrza ze smogu oraz zanieczyszczeń w nich się znajdujących, ale również warto go stosować w przypadku alergików.

Dzięki wytwarzanym przez urządzenie jonów ujemnych w ilości do 10 mln/cm³ jonizator eliminuje z powietrza bakterie, wirusy, roztocza oraz alergeny. Jest on bardzo pożyteczny dla osób zmagających się z alergiami w okresie pylenia.

Dezynfekcja powietrza

Rotenso Piura również dezynfekuje powietrze, posiada filtr antybakteryjny EPA iAIR. Jest on skuteczny na poziomie 97,6%. Z powietrze znajdującego się w pomieszczeniu skutecznie usuwa bakterie, wirusy, pierwotniaki oraz grzyby. Na filtrach osiadają również mikrocząsteczki pyłków, roztoczy, alergenów i zarodników pleśni. Jednocześnie jest bardzo skuteczny w zatrzymaniu pyłów PM 2,5. Jego skuteczność zatrzymywaniu zanieczyszczeń mechanicznych jest na poziomie 99.9%. Polecamy Rotenso Piura alergikom.