Klimatyzacja Haier

Klimatyzacja Haier

Klimatyzacja Haier jest produkowana w Chinach przez rodzimą firmę z tamtejszego rynku. Firma ma bardzo długą historię sięgającą czasów sprzed II wojny światowej. Natomiast właściwa historia rozpoczyna się w roku 1984 w momencie, gdy chiński rynek został otwarty na „świat zachodni”. Wówczas jedna z niemieckich firm poszukiwała producenta klimatyzatorów oraz lodówek w Republice Chińskiej na bazie przekazanej przez ją samą technologii.

Systemy klimatyzacji marki Haier

Dzięki wprowadzonym procesom kontroli jakości już w fabryce, które polegają na wieloetapowym procesie sprawdzania urządzeń klimatyzacyjnych nim te wyjadą w daleką podróż do klientów w Europie lub Ameryce Północnej. Producentowi udało się znacząco ograniczyć awaryjność systemów klimatyzacyjnych.

Zalety klimatyzacji Haier

Mimo, że klimatyzatory Haier są importowane z Azji, spełniają one wszystkie wytyczne Unii Europejskiej co do spełnienia norm ochrony środowiska. Urządzenia marki Haier wykorzystują czynnik R32 i funkcjonują dzięki zaawansowanej sprężarce rotacyjnej. Dzięki zaawansowanej technologii firmie Haier udało się stworzyć energooszczędny system klimatyzacji, który obniża zużycie energii elektrycznej aż o 67%. Również w fabrykach są stosowane technologie, które ograniczają emisję gazów cieplarnianych.

Cicha praca klimatyzacji Haier

Urządzenia Haier wyróżnia cicha praca. Co pozwala umieszczać te urządzenia w biurach, budynkach użyteczności publicznej oraz w pomieszczeniach wszędzie, gdzie jest wymagana cisza. Mogą to być sale konferencyjne, sale sądowe, pomieszczenia u notariuszy. Udało się takie efekt uzyskać dzięki zaawansowanej technologii wykorzystanej w urządzeniach klimatyzacyjnych firmy Haier. Ich głośność w trakcie pracy jest porównywalnie słyszalna jak szept ludzki.

Self Purify Haier

Self Purify w klimatyzatorach Haier to innowacyjna technologia zastosowana w systemach marki Haier. Zapewnia ona oczyszczenie powietrze w trakcie jego ochładzania lub ogrzewania. W sposób skuteczny bardzo zbliżony do profesjonalnych oczyszczaczy powietrza.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.