Klimatyzacja Panasonic

Klimatyzacja Panasonic

Klimatyzacja Panasonic wywodzi się z dalekiej Japonii. Gdzie w fabrykach Panasonic od 30 lat wykonują zaawansowane systemu ogrzewania oraz chłodzenia. Zaawansowany poziom produktów oraz otwartość na potrzeby klientów końcowych spowodowały, że urządzenia firmy Panasonic są dostępne obecnie w 120 krajach. Japońska tradycja do wysoce-zaawansowanych technologii

Zaawansowane technologie w klimatyzatorach Panasonic

System NanoeX za pomocą nanocząstek oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń. Warto zwrócić na tą technologię uwagę w przypadku chęci zakupu urządzeń na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Gdzie szczególnie problem smogu oraz zanieczyszczonego powietrza jest wysoki. Dodatkowo pełni on pozbywa się z powietrza alergenów, zarodników oraz wirusów.

System Perfect Humidity Air zwróci uwagę osób wysoce wymagających i dbających o porządek i wysoki komfort we własnym domu. Ponieważ ta technologia w urządzeniach Panasonic dba o to żeby w pomieszczeniu w którym znajduje się urządzenie panował odpowiedni poziom wilgotności. A dzięki wyposażeniu w filtr PM2.5 niweluje kurz, spaliny i dym tytoniowy. Dzięki czemu podniesie nasz komfort użytkowania mieszkania nawet w trudnych i wymagających warunkach w centrum miasta.

Panasonic Comfort Cloud

To połączenie tradycyjnych urządzeń domowych z najnowocześniejszymi trendami technologicznymi z dziedziny inteligentnego domu. Polega ono na tym, że za pomocą technologii chmury (Comfort Cloud) i połączenia swojego smartfonu z urządzeniem umożliwia zaawansowane zdalne zarządzać jego pracą. Pozwoli nam to ograniczyć koszty energii związanej z ciągłym funkcjonowaniem.

Czynnik R32 w klimatyzacji Panasonic

Czynnik R32 jest stosowany przez firmę Panasonic w jej urządzeniach klimatyzacyjnych odpowiedzialnych za chłodzenie gorącego powietrze. Dzięki czynnikowi R32 system klimatyzacji zapewnia nam wysoką skuteczność urządzenia przy jednoczesnym przyjaznym stosunku do środowiska.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.