Klimatyzacja Sinclair

Klimatyzacja Sinclair

Klimatyzacja Sinclair siedziba firmy znajduje się w Czechach w Brnie, niedaleko polsko-czeskiej granicy. Tam firma posiada swoją główną siedzibę oraz magazyn o powierzchni 16 400m2. Firma działa obecnie na trzydziestu europejskich rynkach. Tak duży magazyn pozwala firmie posiadać bogate zaopatrzenie w 200 różnego typu modeli klimatyzatorów. Żeby ich dostawy były nieprzerwane.

Technologia Plasmatec Sinclair

Producent wyposaża swoje urządzenia w filtr plazmowy, który w powietrzu wytwarza cząstki aktywnego tlenu. Dzięki temu jony ujemne przyciągają cząsteczki zanieczyszczeń, bakterii oraz wirusów, zarodników grzybów. Kolejny tym razem filtr mechaniczny wychwytuje wszystkie te cząsteczki i oczyszcza powietrze.

DC Inverter w klimatyzatorach

W jaki sposób działa technologia DC Inverter? Standardowe klimatyzatory posiadają sprężarkę, która pracuje ze stałą roboczą prędkością. Klimatyzatory wyposażone w tego typu sprężarkę uniemożliwią regulacje wydajności pracy urządzenia. W przypadku urządzeń wyposażonych w DC Inverter można płynnie regulować, czyli zwiększać lub spowalniać prędkość obrotową sprężarki. Efektem tego jest mniejsze zużycie poboru energii aż do -44%, w porównaniu ze standardowym urządzeniem klimatyzacyjnym. Ponadto technologia ta działa w ten sposób, że klimatyzacja Sinclair szybciej uzyskuje ustawioną w panelu pożądaną temperaturę i utrzymuje ją na stałym poziomie.

Inteligentna klimatyzacja

Klimatyzatory Sinclair są wyposażone w moduł WiFi. Oznacza to, że możemy urządzeniem sterować z dowolnego miejsca na Ziemi. Pod warunkiem, że mamy dostęp do aplikacji Sinclair, mamy dostęp do internetu oraz nasze urządzenie z którym chcemy się połączyć jest podłączone do WiFi (internetu. Wówczas możemy zapewnić sobie schłodzenia lub ogrzanie pomieszczenie lub całego budynku do żądanej przez nas temperatury przed naszym przybyciem. Inteligentny dom świetnie się sprawdzi dla osób dużo podróżujących oraz lubiących wysoki komfort.