Montaż klimatyzacji Bystra

 

Renata Jeromin-Pisarek
Renata Jeromin-Pisarek
2024-01-13
KLementy Bunik
KLementy Bunik
2023-12-09
Od samego początku kontakt bardzo dobry pierwsza wizyta na plus rozeznanie i doradzenie umiejscowienia klimatyzatora profesjonalne podejście do klienta następnie montaż klimatyzatora Rotenso Imoto przez fachowców którzy znają się na swojej robocie pozostawili po sobie czysto a miejsce pracy zadbane i w należytym porządku. Polecam firmę Klimbud która jest godna polecenia w 100%
Wojtek Kolaczek
Wojtek Kolaczek
2023-12-02
Wysoka jakość usług. Profesjonalne doradztwo. Bardzo polecam!
Agnieszka Gwara
Agnieszka Gwara
2023-11-15
Po przeczytaniu opinii postanowiłam skontaktować się z Firmą KLIM-BUD. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że to dobry wybór. Pan Marcin podczas oględzin fachowym okiem ocenił układ pomieszczeń, zaproponował optymalne rozwiązania i omówił zaproponowane urzadzenia. Po zastanowieniu się i dokonaniu wyboru, bezproblemowa finalizacja kupna i szybki termin montażu. Panowie montażyści punktualni, kulturalni i przesympatyczni. Wszystko szybko, sprawnie i czysto. Na zakończenie objaśnienie optymalnego użytkowania klimatyzatora. Jestem zachwycona polecona jednostka mdv oasis. Nie była to najtańsza opcja z możliwych, ale zaufałam Panu Marcinowi i to był strzał w 10. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Agnieszka
Philipp Plein
Philipp Plein
2023-09-16
Rzetelne doradztwo, ekspresowa wycena, fachowy montaż, ekipa zamontowała, posprzątała. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
Alicja Murańska
Alicja Murańska
2023-08-13
Bardzo polecam firmę. Dostałam szybką i konkretną wycenę, na wszelkie pytania przed montażem uzyskałam rzetelne informacje, a sam montaż poszedł sprawnie i profesjonalnie.
Grzegorz Wójcik
Grzegorz Wójcik
2023-08-08
Polecam fachowa obsługa klienta
Szymon Rudziński
Szymon Rudziński
2023-05-31
Pełen profesjonalizm
Rafał No Name
Rafał No Name
2023-05-14
Pełen profesjonalizm! Świetna firma, szybki czas realizacji i bardzo fajny kontakt👍Polecam.

 

Montaż klimatyzacji Bystra to miejscowość górska w której wykonaliśmy profesjonalne systemy chłodzące. W Bystrej zrealizowaliśmy nowoczesne montaże klimatyzatorów w siedzibach firm, sklepach, firmach, magazynach, domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Ale i również w pięknie położonych domkach letniskowych z przeznaczeniem pod turystów. Tak jak wentylacje zabudowane przez naszych specjalistów zakładach pracy i firmach, gdzie inwestor potrzebował zainstalować system klimatyzacji. W celu podniesienia komfortu pracy osobom, które tam się znajdowały. Często przed podjęciem pracy przez pracowników interesują się oni warunkami panującymi w miejscu pracy oraz nieraz staje się to warunkiem koniecznym, aby taką pracę podjąć.

Podczas letnich niesprzyjających do funkcjonowania wysokich temperatur urządzenie klimatyzacyjne będzie schładzało powietrze w zamontowanym pomieszczeniu. Natomiast w sezonie zimowym, gdy temperatury będą niższe wykorzystamy klimatyzację do podwyższenia temperatury. W dodatku będzie to dla nas bardziej opłacalne rozwiązanie niż wykorzystanie "tradycyjnych" metod podwyższenia temperatury w domu. Bardzo dużo naszych klientów dokonuje montaż klimatyzacji w celu obniżenie kosztów ogrzewania podczas zimy. Jedno urządzenie i będzie można je wykorzystać przez cały rok.

Jako firma Klim-Bud wykonamy dla Państwa takie prace jak:

 • montażu klimatyzacji ściennej SPLIT w budynku mieszkalnym,
 • montaż klimatyzatora zewnętrznego na elewacji,
 • montaż systemu klimatyzacji w biurach i siedzibach firm,
 • instalacja systemu klimatyzacji w budynkach użyteczności publicznej,
 • montaż klimatyzacji w zespole magazynowym i nowych budynkach przemysłowych,
 • montaż klimatyzacji w salonach kosmetycznym,
 • instalacji systemu klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych,
 • instalacja systemów chłodzenia powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach teletechnicznych,
 • oraz w wielu innych przypadkach pomieszczeń, budynków, gdzie jest wymagany system klimatyzacji.

  Zostaw swój numer telefonu. Nasz doradca zadzwoni w sprawie montażu klimatyzacji.

  Chcesz obniżyć rachunki za gaz? Sprawdź jak i przeczytaj nasz wpis.

  montaż klimatyzacji bystra

  Najlepszy montaż klimatyzacji Bystra

  Najszybszy montaż i serwis klimatyzacji w Bystra wykona dla Państwa nasza firma. Rzetelny montaż klimatyzacji w Bystrej to zadanie na Klim-Bud'u. Ponieważ niewiele firmy z branży klimatyzacji posiada takie, bo 15-letnie doświadczenie w swoim fachu. Tylko parę firm na Śląsku może się poszczycić tak dużym doświadczeniem. Przez wiele lat pracy na lokalnym rynku, okrzepliśmy w bardzo bogate doświadczenie w montażu systemów chłodzenia i nauczyliśmy wielu montażystów, którzy dokonują montaży klim w firmie Klim-bud. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu, która posiada profesjonalnych montażystów systemów klimatyzacji i wykona dla Ciebie profesjonalną instalację systemu klimatyzacji w budynku.

  Nasze brygady monterskie to profesjonaliści w montażu klimatyzacji i wyróżniają ich:

  • największe doświadczenie w montażu klimatyzacji,
  • duża wiedza o systemach klimatyzacji,
  • zaangażowanie w podjęte zlecenia,
  • wysoka dokładność wykonywanych prac w zawierzonym miejscu,
  • szybki czas realizacji zleceń,
  • punktualność,
  • wysoka kultura osobista.

  Zobacz opinie naszych klientów o jakości wykonanych prac przez firmę Klim-Bud

  Gdzie kupić klimatyzację w Bystra?

  Ponieważ posiadamy duży zespół montażystów i serwisantów z szerokim doświadczeniem w szybkim czasie wykonany dla Ciebie zamontowanie nowoczesnego urządzenia klimatyzacyjnego. Tak, aby było przygotowane na kolejny sezon wysokich temperatur w celu schłodzenie pomieszczenia i całego budynku oraz zapewnienia komfortu pracy w biurze lub budynku użyteczności publicznej. Również wykonamy sprawny serwis klimatyzacji w Bystrej przed sezonem zimowym, gdy będziesz chciał dogrzać biuro przy pomocy klimatyzacji. W obecnych warunkach cen gazu jest to opłacalne.

  Poniżej został umieszczony formularz kontaktowy w celu pozostawienia swoich danych do kontaktu. Wówczas w ciągu 24 godzin nasz przedstawiciel, a jednocześnie expert z dziedziny klimatyzacji o bogatym doświadczeniu skontaktuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów i zaproponowania odpowiedniego rozwiązania dla Waszego budynku, pomieszczenia, bądź lokalu.

  Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Klim-Bud!