Montaż klimatyzacji na Śląsku

Montaż klimatyzacji na Śląsku

Montaż klimatyzacji na Śląsku to zlecenie powinniście powierzyć zaufanej oraz sprawdzonej marce! Zastanawiacie się w rodzinie czy podjąć się decyzji o montażu klimatyzacji w mieszkaniu w którym mieszkacie? Nie zwlekajcie, aż upały powrócą, ponieważ wówczas kolejka chętnych osób na zamontowanie klimatyzacji na Śląsku drastycznie rośnie. A okres oczekiwania na naszych profesjonalnych montażystów systemów klimatyzacji znacząco się wydłuża. A pogoda nie ułatwia Wam tego okresu oczekiwania.
Dodatkowym kłopotem jest to, gdy jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w biurze lub pomieszczeniu, gdzie prowadzisz działalność i komfort pracy jest nie do zniesienia. I odczuwasz na sobie te trudny warunki razem z pracownikami. A Twoi klienci niecierpliwią się w poczekalni lub wręcz odchodzą, ponieważ warunki są mocno niesprzyjające z oczekiwania na skorzystanie z Twoich usług…? Nie warto się narażać swoim klientom na skargi i ich odejście tylko ze względu na wysoką temperaturę.

Inwestycja w system klimatyzacji w firmie

Warto jest zainwestować w system klimatyzacji w Twojej firmie i podnieść warunki pracy sobie i Twoim pracownikom. Gdzie obecnie pracownicy zwracają bardzo dużą uwagę na warunki pracy i jej komfort. Prostym sposobem, gdzie również podniesiesz swój komfort pracy, spowodujesz, że Twoja firma będzie bardziej atrakcyjnym miejscem pracy.

Dodatkowym może i nawet ważniejszą zaletą zainstalowania klimatyzacji w firmie będzie to, że poprawisz warunki funkcjonowania oraz przebywania, oczekiwania na realizację usług Twoim klientom. Wówczas będą chętniej do Ciebie przychodzić niż do konkurencji. Oczekiwanie w kolejce nie będzie tak uciążliwe jak w przypadku firm, które nie poczyniły inwestycji w system klimatyzacyjny.

montaż klimatyzacji na śląsku
Warto zainwestować w system klimatyzacji w firmie, aby podnieść komfort pracy swoim pracownikom.

Nasza firma wykona dla Państwa takie prace jak:

 • montażu klimatyzacji w budynku mieszkalnym,
 • montaż klimatyzacji na elewacji,
 • montaż klimatyzacji w biurach,
 • instalacja systemu klimatyzacji w budynkach użyteczności publicznej,
 • montaż klimatyzacji w magazynach i budynkach przemysłowych,
 • montaż klimatyzacji w salonach kosmetycznym,
 • instalacji systemu klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych,
 • instalacja systemów chłodzenia powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach teletechnicznych,
 • oraz w wielu innych przypadkach pomieszczeń, budynków, gdzie jest wymagany system klimatyzacji.

Sprawny montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym

Nasza firma Klim-bud dzięki 15-to letniemu doświadczeniu w montażu systemów klimatyzacji przeprowadzi sprawny montaż systemu klimatyzacji w domu jednorodzinnym. Niezależenie w jakim miejscu i na jakiej działce oraz w jakim typie zabudowy jest Twój dom, wykonamy je z najwyższą starannością. A nasze bogate doświadczenie w tej dziedzinie pozwoli wykonać montaż w odpowiedni i w najlepszy dla Ciebie oraz budynku sposób. Nasze pracę wykonujemy:

 • czysto,
 • sumiennie,
 • starannie,
 • profesjonalnie i dbale o szczegóły,
 • zgodnie z wymaganiami producenta,
 • zgodnie z ustaleniami z inwestorem.

Zobacz dlaczego warto polecić nam montaż klimatyzacji w Katowicach.

Ogrzewanie klimatyzacją w zimie

Do niedawna uważana za szalony pomysł jakim było ogrzewanie pomieszczenia za pomocą klimatyzacji w zimie. Teraz stał się bardzo atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem dla każdego z nas. Wszystko przez drastyczny skok cen gazu na rynku surowcowym na światowych giełdach. Przypomnijmy, że na początku roku 2022 cena gazu wzrosła dla przedsiębiorców nawet o 600%.

Nie aż tak drastyczny skok, ale cena gazu dla odbiorcy detalicznego również zanotowała duży wzrost.
Taki obrót spraw spowodował, że ogrzewania biura systemem klimatyzacji staje się bardzo atrakcyjnym oraz wygodnym rozwiązaniem. Ponieważ wystarczy nam, aby w nowo powstającym budynku zainstalować tylko instalacje klimatyzacji bez konieczności montażu pieca gazowego lub z podajnikiem ekogroszku czy pelletu. Dodatkowo ogromne pieniądze oszczędzamy na nie wykonywaniu całej instalacji gazowej. Począwszy od przyłącza w ogrodzeniu z instalacją przesyłową, a która się kończy przy naszym piecu. Jeszcze większa oszczędność jest po stronie instalacji wewnątrz budynku, ponieważ nie musimy wykonywać instalacji wewnątrz budynku.

Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie odpowiednie rozwiązanie wraz z montażem klimatyzacji.