Montaż klimatyzacji typu Split w mieszkaniu na Śląsku

Montaż klimatyzacji typu Split w mieszkaniu na Śląsku

Montaż klimatyzacji typu Split w mieszkaniu na Śląsku. To standardowy montaż urządzenia wentylacyjnego wykonywany przez naszych pracowników na terenie województwa Śląskiego. Takich instalacji klimatyzatorów tego rodzaju w trakcie trwania naszej działalności wykonaliśmy setki. Opinie naszych zadowolonych klientów możecie Państwo sprawdzić w miejscu poniżej.

Zaufaj sprawdzonej marce i sprawdź opinie naszych klientów o jakości naszych usług montażu klimatyzacji!

Co to jest klimatyzator typu Split

Klimatyzator typu Split to urządzenie składające się z:

 • jednostki wewnętrznej, czyli parownika. Jest on montowany w pomieszczeniu i ten element systemu klimatyzacji odpowiada za chłodzenie powietrza lub za ogrzewanie powietrza. Znajduje się w niej również wentylator nadmuchowy i elektronika sterująca. Im wyższa jakość urządzenia tym cichsza jego praca.
 • jednostka zewnętrzna, czyli skraplacz. To element systemu klimatyzacji instalowany na zewnątrz budynku. W skład jego wchodzi sprężarka, wentylator, skraplacz, zawór rozprężny oraz moduł sterujący tą jednostką,
 • pilot do klimatyzacji, służy do sterowania oraz kontroli parametrów urządzenia.

Obie jednostki są połączone dwoma przewodami, tworząc zamknięty układ chłodniczy. Główną cechą klimatyzatora typu Split jest to, że składa się ona tylko z jednej jednostki wewnętrznej klimatyzatora. I nie ma możliwości podłączenia dodatkowych urządzeń, które będą chłodziły powietrze w innych pomieszczeniach. Taką możliwość daje klimatyzator typu Multisplit. W którym można dokonać instalacji więcej jednostek wewnętrznych klimatyzacji. Nawet już po kilku latach użytkowania urządzenia.

Gdzie kupić montaż klimatyzacji typu Split w mieszkaniu na Śląsku

Montaż klimatyzacji typu Split powinniście Państwo zlecić naszych fachowcom od montażu klimatyzacji. Dlaczego? to bardzo proste. Za nami przemawiają silne argumenty, które posiada niewiele firm z dziedziny montażu klimatyzatorów.

 • posiadamy 15 lat doświadczenia w montażu klimatyzacji,
 • jesteśmy profesjonalnym zespołem pracowników,
 • usługi przez nas wykonywane są na bardzo wysokim poziomie,
 • jesteśmy firmą godną zaufania, a nasi pracownicy posiadają wysoką kulturę osobistą,
 • jesteśmy punktualni,
 • mamy szeroką wiedzę na temat montażu klimatyzacji,
 • nie stosujemy szablonowych rozwiązań – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
 • stosujemy całą gamę rozwiązań z katalogów oferowanych przez producentów urządzeń chłodzących,
 • nie boimy się podejmować wyzwań, które stawia przed nami inwestor,
 • posiadamy dobrze wyszkolonych montażystów systemów chłodzących,
 • nasze brygady instalacyjne są wyposażone w profesjonalne narzędzia.
Montaż klimatyzacji typu split w mieszkaniu na Śląsku
Również wykonujemy montaż klimatyzacji w budynkach wielorodzinnych.

Sprawdź ile jest tańsze ogrzewania domu jednorodzinnego klimatyzacją!

Jak wybrać klimatyzator typu Split?

Jeśli nie wiecie Państwo czy urządzenie typu Split jest dedykowane dla lokalu, bądź pomieszczenia w których chcecie dokonać montażu takiej jednostki wewnętrznej. Nie traćcie więcej czasu i wykonajcie jeden prosty telefon do nas, a my rozwiejemy Wasze wątpliwości. Przeprowadzając z Państwem rozmowy zweryfikujemy czy takie urządzenie nadaje się do zamontowania w Państwa przypadku. Lub może się okaże, że warto jest dokonać lepszego wyboru. Oszczędzając na zaproponowanym przez naszego przedstawiciela handlowego rozwiązaniu.

Poniżej został również umieszczony formularz kontaktowy. W którym możecie pozostawić swoje dane kontaktowe. Oraz opisać pokrótce rozwiązanie, bądź budynek w którym chcecie, abyśmy dokonali instalacji takiego urządzenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług najlepszych montażystów systemów klimatyzacyjnych.