Montaż klimatyzacji w Bytomiu

 

Renata Jeromin-Pisarek
Renata Jeromin-Pisarek
2024-01-13
KLementy Bunik
KLementy Bunik
2023-12-09
Od samego początku kontakt bardzo dobry pierwsza wizyta na plus rozeznanie i doradzenie umiejscowienia klimatyzatora profesjonalne podejście do klienta następnie montaż klimatyzatora Rotenso Imoto przez fachowców którzy znają się na swojej robocie pozostawili po sobie czysto a miejsce pracy zadbane i w należytym porządku. Polecam firmę Klimbud która jest godna polecenia w 100%
Wojtek Kolaczek
Wojtek Kolaczek
2023-12-02
Wysoka jakość usług. Profesjonalne doradztwo. Bardzo polecam!
Agnieszka Gwara
Agnieszka Gwara
2023-11-15
Po przeczytaniu opinii postanowiłam skontaktować się z Firmą KLIM-BUD. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że to dobry wybór. Pan Marcin podczas oględzin fachowym okiem ocenił układ pomieszczeń, zaproponował optymalne rozwiązania i omówił zaproponowane urzadzenia. Po zastanowieniu się i dokonaniu wyboru, bezproblemowa finalizacja kupna i szybki termin montażu. Panowie montażyści punktualni, kulturalni i przesympatyczni. Wszystko szybko, sprawnie i czysto. Na zakończenie objaśnienie optymalnego użytkowania klimatyzatora. Jestem zachwycona polecona jednostka mdv oasis. Nie była to najtańsza opcja z możliwych, ale zaufałam Panu Marcinowi i to był strzał w 10. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Agnieszka
Philipp Plein
Philipp Plein
2023-09-16
Rzetelne doradztwo, ekspresowa wycena, fachowy montaż, ekipa zamontowała, posprzątała. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
Alicja Murańska
Alicja Murańska
2023-08-13
Bardzo polecam firmę. Dostałam szybką i konkretną wycenę, na wszelkie pytania przed montażem uzyskałam rzetelne informacje, a sam montaż poszedł sprawnie i profesjonalnie.
Grzegorz Wójcik
Grzegorz Wójcik
2023-08-08
Polecam fachowa obsługa klienta
Szymon Rudziński
Szymon Rudziński
2023-05-31
Pełen profesjonalizm
Rafał No Name
Rafał No Name
2023-05-14
Pełen profesjonalizm! Świetna firma, szybki czas realizacji i bardzo fajny kontakt👍Polecam.

 

Montaż klimatyzacji w Bytomiu powinieneś zlecić zaufanej oraz sprawdzonej firmie. My jako przedsiębiorstwo Klim-Bud montażem klimatyzacji zajmujemy się na Śląsku od 15 lat. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu wykonaliśmy tysiące profesjonalnych montaży klimatyzacji.

Nasza firma wykona dla Państwa takie prace jak:

 • montażu klimatyzacji w budynku mieszkalnym,
 • montaż klimatyzacji na elewacji,
 • montaż klimatyzacji w biurach, 
 • instalacja systemu klimatyzacji w budynkach użyteczności publicznej,
 • montaż klimatyzacji w magazynach i budynkach przemysłowych,
 • montaż klimatyzacji w salonach kosmetycznym, 
 • instalacji systemu klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych,
 • instalacja systemów chłodzenia powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach teletechnicznych,
 • oraz w wielu innych przypadkach pomieszczeń, budynków, gdzie jest wymagany system klimatyzacji.

Najlepszy montaż klimatyzacji w Bytomiu

Najlepszy zespół do zamontowania klimatyzacji w Bytomiu wykona dla Ciebie zespół firmy Klim-Bud. Posiadamy 15 lat doświadczenia w montażu klimatyzatorów na Śląsku. Posiadamy sprawny zespół fachowców oraz doradców, którzy wykonają sprawny montaż klimatyzacji w Bytomiu. Posiadamy profesjonalny zespół montażystów klimatyzacji, a dzięki doświadczeniu całej firmy każde zlecenie wykonamy odpowiednio dla Twojego zlecenia. Ponieważ każdy budynek oraz pomieszczenie jest niemalże inne. Inna wielkość, dostęp do montażu wentylacji, piętro, rozkład pomieszczeń, balkon itp.

Nasz zespół to profesjonaliści w montażu klimatyzacji wyróżnia go:

 • bogate doświadczenie w montażu klimatyzacji,
 • wiedza o systemach klimatyzacji,
 • zaangażowanie w podjęte zlecenia,
 • dokładność wykonywanych prac w powierzonym miejscu,
 • szybki czas realizacji zleceń,
 • wysoka kultura.

Najszybszy serwis klimatyzacji w Bytomiu

Dzięki szerokiemu dostępowi do zespołu specjalistów od klimatyzacji wykonamy szybki oraz sprawny serwis klimatyzacji. Zalecamy wykonanie takiej czynności przed rozpoczęciem sezonu w celu zminimalizowania oczekiwania na zespół specjalistów od klimatyzacji. Pozwoli to uniknąć kolejki oraz stosować system klimatyzacji od momentu rozpoczęcia się fali upałów.

Kontakt do specjalisty od instalacji systemów klimatyzacyjnych w Bytomiu

Poniżej umieściliśmy panel kontaktowy, aby ułatwić Państwu kontakt z nami. Wystarczy pozostawić poniżej dane, a nasz specjalista od systemów wentylacyjnych pilnie się z Wami skontaktuje. Dokona on bezpłatnej wyceny montażu klimatyzacji w Państwa budynku lub mieszkaniu jednorodzinnym. Doradzi w jaki sposób wykonać montaż klimatyzacji w Bytomiu oraz jaką jednostkę klimatyzacji wybrać.

Potrzebujesz innego urządzenia do domu, do biura lub na dużą inwestycje? Zapraszamy do kontaktu z doradcą.