Montaż klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej

 

Renata Jeromin-Pisarek
Renata Jeromin-Pisarek
2024-01-13
KLementy Bunik
KLementy Bunik
2023-12-09
Od samego początku kontakt bardzo dobry pierwsza wizyta na plus rozeznanie i doradzenie umiejscowienia klimatyzatora profesjonalne podejście do klienta następnie montaż klimatyzatora Rotenso Imoto przez fachowców którzy znają się na swojej robocie pozostawili po sobie czysto a miejsce pracy zadbane i w należytym porządku. Polecam firmę Klimbud która jest godna polecenia w 100%
Wojtek Kolaczek
Wojtek Kolaczek
2023-12-02
Wysoka jakość usług. Profesjonalne doradztwo. Bardzo polecam!
Agnieszka Gwara
Agnieszka Gwara
2023-11-15
Po przeczytaniu opinii postanowiłam skontaktować się z Firmą KLIM-BUD. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że to dobry wybór. Pan Marcin podczas oględzin fachowym okiem ocenił układ pomieszczeń, zaproponował optymalne rozwiązania i omówił zaproponowane urzadzenia. Po zastanowieniu się i dokonaniu wyboru, bezproblemowa finalizacja kupna i szybki termin montażu. Panowie montażyści punktualni, kulturalni i przesympatyczni. Wszystko szybko, sprawnie i czysto. Na zakończenie objaśnienie optymalnego użytkowania klimatyzatora. Jestem zachwycona polecona jednostka mdv oasis. Nie była to najtańsza opcja z możliwych, ale zaufałam Panu Marcinowi i to był strzał w 10. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Agnieszka
Philipp Plein
Philipp Plein
2023-09-16
Rzetelne doradztwo, ekspresowa wycena, fachowy montaż, ekipa zamontowała, posprzątała. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
Alicja Murańska
Alicja Murańska
2023-08-13
Bardzo polecam firmę. Dostałam szybką i konkretną wycenę, na wszelkie pytania przed montażem uzyskałam rzetelne informacje, a sam montaż poszedł sprawnie i profesjonalnie.
Grzegorz Wójcik
Grzegorz Wójcik
2023-08-08
Polecam fachowa obsługa klienta
Szymon Rudziński
Szymon Rudziński
2023-05-31
Pełen profesjonalizm
Rafał No Name
Rafał No Name
2023-05-14
Pełen profesjonalizm! Świetna firma, szybki czas realizacji i bardzo fajny kontakt👍Polecam.

 

Montaż klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej powinien zostać wykonany przez doświadczony oraz profesjonalny zespół. Możemy się jako firma Klim-Bud poszczycić tym, że na rynku montażu klimatyzacji funkcjonujemy 15 lat. Jak na firmy w tej branży w naszej okolicy jest to bardzo duże doświadczenie. W okresie którym wykonaliśmy bardzo wiele inwestycji polegających na zamontowaniu systemów klimatyzacyjnych na wielu wszelkiego rodzaju budynkach. Można powiedzieć, że już nic nas nie zaskoczy.

Nasza firma wykona dla Państwa takie prace jak:

 • montażu klimatyzacji w budynku mieszkalnym,
 • montaż klimatyzacji na elewacji,
 • montaż klimatyzacji w biurach,
 • instalacja systemu klimatyzacji w budynkach użyteczności publicznej,
 • montaż klimatyzacji w magazynach i budynkach przemysłowych,
 • montaż klimatyzacji w salonach kosmetycznym,
 • instalacji systemu klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych,
 • instalacja systemów chłodzenia powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach teletechnicznych,
 • oraz w wielu innych przypadkach pomieszczeń, budynków, gdzie jest wymagany system klimatyzacji.

Najlepszy montaż klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej

Najlepszy montaż klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej wykona dla Państwa nasza firma Klim-Bud. Wynika to z bardzo bogatego doświadczenia, które nas zespół profesjonalnych pracowników nabył na budowach, montażach klimatyzacji zlokalizowanych na całym obszarze Śląski oraz części Małopolski i województwa opolskiego. Możemy się pochwalić bardzo profesjonalnym zespołem, które swoje pracy wykonuje starannie i właściwy dla technologii sposób. Takie podejście naszego zespołu do instalacji klimatyzacji w domach prywatnych zaowocowało gronem zadowolonych klientów, których grupa stare się poszerza. Wynika to z tego, że coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji w swoim mieszkaniu w bloku. Podniesienie komfortu latem to dla coraz ważniejsza sprawa.

Nasz zespół to profesjonaliści w montażu klimatyzacji wyróżnia go:

 • bogate doświadczenie w montażu klimatyzacji,
 • wiedza o systemach klimatyzacji,
 • zaangażowanie w podjęte zlecenia,
 • dokładność wykonywanych prac w powierzonym miejscu,
 • szybki czas realizacji zleceń,
 • wysoka kultura.

Najszybszy serwis klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej

Na nasz zespół składa się kilka zespołów instalatorskich oraz serwisowych. Dzięki którym każdego tygodnia jesteśmy wstanie wykonać wiele sprawnie przeprowadzonych instalacji klimatyzacji u naszych klientów detalicznych. Ale i również podejmuje się tematów inwestycyjnych, gdzie wymagane jest posiadanie znacznie szerszego doświadczenia w takiej tematyce. Obiekty użyteczności publicznej i zagadnienia, różnice z nimi związane z instalacją klimatyzacji w budynkach publicznych, również nie są nam obce. Ponieważ przez okres 15 lat, gdy istnieje nasza firma wykonaliśmy tysiące dobrze wykonanych zleceń w różnych konfiguracjach systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Przeczytaj nasz wpis o tym Jak ogrzewanie klimatyzatorem wpłynie, czyli sposób na obniżenie rachunku za gaz.

Kontakt do specjalisty od instalacji systemów klimatyzacyjnych w Dąbrowie Górniczej

Jeśli zainteresowało Cię jakie wyjątkowe podejście do instalacji klimatyzacji w Twoim domu będzie miał nasz zespół instalatorów. NIE ZWLEKAJ, aż kolejka się powiększy wraz z zbliżającym się sezonem letnim, gdzie zapotrzebowanie na montaż systemów klimatyzacyjnych drastycznie wzrasta. Tylko już dziś poniżej w formularzu kontaktowym umieść swoje dane wraz z jednostką systemu wentylacji, który interesuje Cię do zamontowaniu w Twoim wypadku.

Potrzebujesz innego urządzenia do domu, do biura lub na dużą inwestycje? Zapraszamy do kontaktu z doradcą.