Montaż klimatyzacji w Gliwicach

 

Renata Jeromin-Pisarek
Renata Jeromin-Pisarek
2024-01-13
KLementy Bunik
KLementy Bunik
2023-12-09
Od samego początku kontakt bardzo dobry pierwsza wizyta na plus rozeznanie i doradzenie umiejscowienia klimatyzatora profesjonalne podejście do klienta następnie montaż klimatyzatora Rotenso Imoto przez fachowców którzy znają się na swojej robocie pozostawili po sobie czysto a miejsce pracy zadbane i w należytym porządku. Polecam firmę Klimbud która jest godna polecenia w 100%
Wojtek Kolaczek
Wojtek Kolaczek
2023-12-02
Wysoka jakość usług. Profesjonalne doradztwo. Bardzo polecam!
Agnieszka Gwara
Agnieszka Gwara
2023-11-15
Po przeczytaniu opinii postanowiłam skontaktować się z Firmą KLIM-BUD. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że to dobry wybór. Pan Marcin podczas oględzin fachowym okiem ocenił układ pomieszczeń, zaproponował optymalne rozwiązania i omówił zaproponowane urzadzenia. Po zastanowieniu się i dokonaniu wyboru, bezproblemowa finalizacja kupna i szybki termin montażu. Panowie montażyści punktualni, kulturalni i przesympatyczni. Wszystko szybko, sprawnie i czysto. Na zakończenie objaśnienie optymalnego użytkowania klimatyzatora. Jestem zachwycona polecona jednostka mdv oasis. Nie była to najtańsza opcja z możliwych, ale zaufałam Panu Marcinowi i to był strzał w 10. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Agnieszka
Philipp Plein
Philipp Plein
2023-09-16
Rzetelne doradztwo, ekspresowa wycena, fachowy montaż, ekipa zamontowała, posprzątała. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
Alicja Murańska
Alicja Murańska
2023-08-13
Bardzo polecam firmę. Dostałam szybką i konkretną wycenę, na wszelkie pytania przed montażem uzyskałam rzetelne informacje, a sam montaż poszedł sprawnie i profesjonalnie.
Grzegorz Wójcik
Grzegorz Wójcik
2023-08-08
Polecam fachowa obsługa klienta
Szymon Rudziński
Szymon Rudziński
2023-05-31
Pełen profesjonalizm
Rafał No Name
Rafał No Name
2023-05-14
Pełen profesjonalizm! Świetna firma, szybki czas realizacji i bardzo fajny kontakt👍Polecam.

 

Montaż klimatyzacji w Gliwicach w mieście bardzo perspektywicznym oraz szybko rozwijającym się. Zwłaszcza w ciągu ostatnich lat. Wymaga, aby również montażu klimatyzacji w Twoim mieszkaniu dokonała firma przeszkolona, z bogatym doświadczeniem, z profesjonalnymi narzędziami oraz z niewystępującymi dziwnego typu kłopotami podczas montażu. O których możecie Państwo słyszeć nieraz z opowieści swoich znajomych. My jako sprawdzony zespół firmy Klim-Bud posiadamy bardzo bogate doświadczenie w systemach klimatyzacji. Na które składa się 15 lat pracy z urządzeniami oraz systemami klimatyzacyjnymi. W czasie którym wykonaliśmy tysiące montaży osprzętu wentylacyjno-chłodzącego na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego.

Nasza firma wykona dla Państwa takie prace jak:

 • montażu klimatyzacji w budynku mieszkalnym,
 • montaż klimatyzacji na elewacji,
 • montaż klimatyzacji w biurach,
 • instalacja systemu klimatyzacji w budynkach użyteczności publicznej,
 • montaż klimatyzacji w magazynach i budynkach przemysłowych,
 • montaż klimatyzacji w salonach kosmetycznym,
 • instalacji systemu klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych,
 • instalacja systemów chłodzenia powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach teletechnicznych,
 • oraz w wielu innych przypadkach pomieszczeń, budynków, gdzie jest wymagany system klimatyzacji.

Najlepszy montaż klimatyzacji w Gliwicach

Najlepszy montaż klimatyzacji w Gliwicach należy powierzyć zaufanej firmie z bogatym doświadczeniem. Aby zamówiona przez Państwa usługa montażu systemu klimatyzacyjnego w Państwa biurze czy mieszkaniu, bądź budynku jednorodzinnym. Została wykonana na wysokim poziomie z należytą starannością. Jeśli nie chcesz przechodzić dodatkowego, niepotrzebnego stresu montaż klimatyzacji powierz naszym specjalistą. Posiadają bogate doświadczenie w wykonywanej przez siebie pracy. I kompleksowy montaż jednostki klimatyzacji w Twoim domu jednorodzinnym wykonają bez dodatkowych kłopotów.

Nasz zespół to profesjonaliści w montażu klimatyzacji wyróżnia go:

 • bogate doświadczenie w montażu klimatyzacji,
 • wiedza o systemach klimatyzacji,
 • zaangażowanie w podjęte zlecenia,
 • dokładność wykonywanych prac w powierzonym miejscu,
 • szybki czas realizacji zleceń,
 • wysoka kultura.

Najszybszy serwis klimatyzacji w Gliwicach

Dzięki profesjonalnemu zespołowi fachowców z branży klimatyzacyjnej jesteśmy wstanie wykonać szybkie przeglądy oraz serwisu urządzeń chłodząco - grzewczych. Ponieważ klimatyzatory coraz częściej pełnią funkcję grzejniku zimnego powietrza.

Przeczytaj nasz wpis o tym Jak ogrzewanie klimatyzatorem wpłynie, czyli sposób na obniżenie rachunku za gaz.

Kontakt do specjalisty od instalacji systemów klimatyzacyjnych w Gliwicach

Jeśli w tym momencie nie posiadasz zbyt wiele czasu lub masz trudny, ciężki i zabiegany okres w życiu. Pozostaw do siebie poniżej w formularzu kontaktowym wszystkie dane oraz opisz jaki system klimatyzacji Cię interesował. I możesz również pozostawić informację kiedy oraz o której godzinie nasz specjalista od klimatyzacji powinien się z Tobą skontaktować. I zadzwoni on do Ciebie o wybranej przez Ciebie porze. Dodatkowo tym sposobem nie będziesz musiał się martwić, że zapomnisz wykonać ten telefon i montaż klimatyzacji w Twoim domu się przeciągnie. A w upalne lato będziesz pozbawiony komfortu.

Potrzebujesz innego urządzenia do domu, do biura lub na dużą inwestycje? Zapraszamy do kontaktu z doradcą.