Montaż klimatyzacji w Jastrzębiu-Zdroju

 

Renata Jeromin-Pisarek
Renata Jeromin-Pisarek
2024-01-13
KLementy Bunik
KLementy Bunik
2023-12-09
Od samego początku kontakt bardzo dobry pierwsza wizyta na plus rozeznanie i doradzenie umiejscowienia klimatyzatora profesjonalne podejście do klienta następnie montaż klimatyzatora Rotenso Imoto przez fachowców którzy znają się na swojej robocie pozostawili po sobie czysto a miejsce pracy zadbane i w należytym porządku. Polecam firmę Klimbud która jest godna polecenia w 100%
Wojtek Kolaczek
Wojtek Kolaczek
2023-12-02
Wysoka jakość usług. Profesjonalne doradztwo. Bardzo polecam!
Agnieszka Gwara
Agnieszka Gwara
2023-11-15
Po przeczytaniu opinii postanowiłam skontaktować się z Firmą KLIM-BUD. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że to dobry wybór. Pan Marcin podczas oględzin fachowym okiem ocenił układ pomieszczeń, zaproponował optymalne rozwiązania i omówił zaproponowane urzadzenia. Po zastanowieniu się i dokonaniu wyboru, bezproblemowa finalizacja kupna i szybki termin montażu. Panowie montażyści punktualni, kulturalni i przesympatyczni. Wszystko szybko, sprawnie i czysto. Na zakończenie objaśnienie optymalnego użytkowania klimatyzatora. Jestem zachwycona polecona jednostka mdv oasis. Nie była to najtańsza opcja z możliwych, ale zaufałam Panu Marcinowi i to był strzał w 10. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Agnieszka
Philipp Plein
Philipp Plein
2023-09-16
Rzetelne doradztwo, ekspresowa wycena, fachowy montaż, ekipa zamontowała, posprzątała. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
Alicja Murańska
Alicja Murańska
2023-08-13
Bardzo polecam firmę. Dostałam szybką i konkretną wycenę, na wszelkie pytania przed montażem uzyskałam rzetelne informacje, a sam montaż poszedł sprawnie i profesjonalnie.
Grzegorz Wójcik
Grzegorz Wójcik
2023-08-08
Polecam fachowa obsługa klienta
Szymon Rudziński
Szymon Rudziński
2023-05-31
Pełen profesjonalizm
Rafał No Name
Rafał No Name
2023-05-14
Pełen profesjonalizm! Świetna firma, szybki czas realizacji i bardzo fajny kontakt👍Polecam.

 

Montaż klimatyzacji w Jastrzębiu-Zdroju powinien zostać wykonany przez zespół profesjonalistów o bogatym doświadczeniu. W naszej firmie Klim-Bud o 15-to letnim doświadczeniu najlepiej świadczy fakt o tak długim czasie funkcjonowania na rynku wentylacji ochładzających powietrze. Wynika to z przestrzegania wewnętrznych, panujących w firmie reguł. Które nie dopuszczają do popełniania kardynalnych błędów u naszych klientów. W naszym zespole znajdują się tylko i wyłącznie profesjonaliści z bogatym doświadczenie. Który oczywiście stale jest poszerzane ze względu na wzrost i rozwój naszej firmy.

Nasi monteży w firmie Klim-Bud wykonają dla Państwa takie prace jak:

 • montażu klimatyzacji w MULTISPLIT budynku mieszkalnym,
 • montaż klimatyzacji na elewacji,
 • montażu klimatyzacji SPLIT w budynku jednorodzinnym,
 • montaż klimatyzacji w siedzibach firm i biurach,
 • instalacja systemu klimatyzacji w budynkach użyteczności publicznej,
 • montaż klimatyzacji w magazynach i budynkach przemysłowych,
 • montaż klimatyzacji w salonach kosmetycznym,
 • instalacji systemu klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych,
 • instalacja systemów chłodzenia powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach teletechnicznych,
 • oraz w wielu innych przypadkach pomieszczeń, budynków, gdzie jest wymagany system klimatyzacji.

Najlepszy montaż klimatyzacji w Jastrzębiu-Zdroju

Najlepszy montaż klimatyzacji w Jastrzębiu-Zdroju dokona firma Klim-Bud, dzięki bogatemu doświadczeniu które posiadają nasi pracownicy. Ilość wykonanych przez naszych pracowników realizacji wśród naszych klientów jest bardzo duża. Z tego powodu, jeśli interesuje Cię zainstalowanie systemu klimatyzacyjnego w swoim budynku mieszkalnym lub biurze. Nie powinieneś zwlekać, ani odkładać tego na później do momentu kiedy letnie upały zaskoczą Cię w Twoim mieszkaniu.

Nasz zespół to profesjonaliści w montażu klimatyzacji wyróżnia go:

 • bogate doświadczenie w montażu klimatyzacji,
 • wiedza o systemach klimatyzacji,
 • zaangażowanie w podjęte zlecenia,
 • dokładność wykonywanych prac w powierzonym miejscu,
 • szybki czas realizacji zleceń,
 • wysoka kultura.

Najszybszy serwis klimatyzacji w Jastrzębiu-Zdroju

Nasz zespół profesjonalnych pracowników składa się z wielu osób, dzięki czemu jesteśmy wstanie wykonywać dziesiątki zleceń każdego tygodnia. Pozwala nam to również wykonywać większe przedsięwzięcia, gdzie wymagane jest zaangażowanie wielu pracowników jednocześnie. Które może wynikać z czasowego wyłączenia zakładu pracy lub miejsca pracy z funkcjonowania, aby dokonać montaż systemu klimatyzacji. Dzięki czemu jesteśmy wstanie wykonać wiele zleceń bardzo szybki. Przy czym staranność wykonywanych przez nasze zespoły montażystów jest na wysokim poziomie.

Przeczytaj nasz wpis o tym Jak ogrzewanie klimatyzatorem wpłynie, czyli sposób na obniżenie rachunku za gaz.

Kontakt do specjalisty od instalacji systemów klimatyzacyjnych w Jastrzębiu-Zdroju

Poniżej został umieszczony dla Państwa formularz w celu szybkiego kontaktu z naszym specjalistą od klimatyzacji. Pozostaw tam swoje dane oraz krótko opisz jaki system klimatyzacji Cię interesuje. A nasz specjalista się z Tobą skontaktuje oraz omówi szczegóły w ciągu 24 godzin. Po tej rozmowie, jeśli nie będzie konieczności podjechać na miejsce montażu wykona już dla Państwa bezpłatną ofertę na montaż systemu klimatyzacji. Którą będzie uwzględniała gwarancje producenta.

Potrzebujesz innego urządzenia do domu, do biura lub na dużą inwestycje? Zapraszamy do kontaktu z doradcą.