Montaż klimatyzacji w Piekarach Śląskich

 

barbara promnik
barbara promnik
2022-10-27
Polecam bardzo! Miło,profesjonanie, szyko i sprawnie. Pan Marcin i pracownicy to jak palce jednej dłoni.
Radoslaw Siwek
Radoslaw Siwek
2022-10-04
Bardzo rzeczowy kontakt, wycena dopasowana do indywidualnych uwarunkowań, wszystko wykonane zgodnie z ustaleniami - sprawnie, czysto, na czas i w dobrej cenie. I jak tu nie polecić dalej? :)
Mateusz Płoskonka
Mateusz Płoskonka
2022-09-22
Profesjonalne podejści od startu do mety. POLECAM w 100%
Szymon Szymon
Szymon Szymon
2022-09-19
Bardzo dobra jakość usługi profesjonalny, schludny, oraz sprawny montaż polecam każdemu.
Grzegorz
Grzegorz
2022-09-01
Polecam firmę w 100%, po kontakcie telefonicznym i bardzo rzeczowej rozmowie wizyta na miejscu na drugi dzień, zostało mi zaproponowane kilka modeli klimatyzatorów, w kolejnym dniu roboczym otrzymałem ofertę na wybrane modele ze szczegółową wyceną. Po złożeniu zamówienia zaproponowano mi bardzo szybki termin montażu który miał miejsce dzisiaj. Bardzo miła i wykwalifikowana ekipa pojawiła się o ustalonej porze, szybko i sprawnie wykonany montaż, po montażu posprzątane. Dziękuję bardzo i pozdrawiam Firmę KLIM-BUD oraz Ekipę montującą.
Mateusz Sikora
Mateusz Sikora
2022-08-31
Atrakcyjne ceny, szybki i fachowy montaż. Serdecznie polecam.
Violetta Cieśla
Violetta Cieśla
2022-08-30
Długo szukaliśmy firmy, która spełni nasze oczekiwania. Na firmę KLIM-BUD trafiliśmy przez przypadek i lepiej chyba nie mogliśmy trafić...:)) Szybka i profesjonalna wizja lokalna przed zainstalowaniem urządzenia, szybko przygotowana oferta i błyskawiczny termin realizacji, a samo wykonanie bardzo profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej firmy. Firma godna polecenia!
Mateusz Balcarek
Mateusz Balcarek
2022-08-18
Polecamy, bardzo miła i fachowa obsługa jak w momencie zamawiania tak i ekipa montująca na plus wiedzą co robią montaż przebiegł sprawnie
Mewa Katowice
Mewa Katowice
2022-08-08
Zdecydowanie polecam Firme Klim-Bud. W ubieglym roku po raz pierwszy mialam kontakt z firma podczas monazu klimatyzacji w czesci pomieszczen w moim domu. Wszystko przebieglo bez zarzutu, bylam na tyle zadowolona, ze polecilam firme kilku znajomym, ktorzy podobnie jak ja byli zadowoleni. W tym roku zamowilam montaz kolejnych urzadzen w moim domu. Wszystko przebieglo jeszcze lepiej niz w ubieglym roku. Ekipa montujaca jeszcze szybciej i sprawniej wszystko zrobila, przy tym pozostawiajac po sobie wzorowy porzadek. Naprawde malo dzis na rynku tak solidnych fachowcow. Dziekuje serdecznie za wysoki standard Waszych uslug na kazdym etapie realizacji zamowienia. Z czystym sumieniem dalej polecam Was wszystkim swoim znajomym. 😁Pozdrawiam Ewa Gwiaździńska

 

 

Montaż klimatyzacji w Piekarach Śląskich warto zlecić firmie z bogatym doświadczeniem, aby wykonane prace w powierzonym przez właściciela budynku, lokalu użytkowym. Zostały wykonane w prawidłowy sposób oraz bez zastrzeżeń żeby w przyszłości nie wynikły kłopoty z niestarannie wykonanej pracy. Nasza firma może pochwalić się 15-to letnim doświadczenie w montażu systemów klimatyzacyjnych. Wychodzimy z założenia, że pracę należy wykonać raz, a porządnie. Jest to przede wszystkim podyktowane zadowoleniem klienta, aby ponownie nie ingerować w miejsce, gdzie się znajduje jednostka klimatyzatora. Jest to szczególnie uporczywy kłopot, gdy dojdzie do usterki w szczycie sezonu letniego, gdy upały silnie doskwierają. Wówczas komfort osób pracujących w takim pomieszczeniu drastycznie się obniża. Co generuje dodatkowe straty z tytułu obniżenia wydajności pracowników biurowych.

  Zostaw swój numer telefonu. Nasz doradca zadzwoni w sprawie montażu klimatyzacji.

  Nasza firma wykona dla Państwa takie prace jak:

  • montażu klimatyzacji w budynku mieszkalnym,
  • montaż klimatyzacji SPLIT na elewacji,
  • montaż klimatyzacji w biurach,
  • instalacja systemu klimatyzacji w budynkach użyteczności publicznej,
  • montaż klimatyzacji w magazynach i budynkach przemysłowych,
  • montaż klimatyzacji w salonach kosmetycznym,
  • instalacji systemu klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych,
  • instalacja systemów chłodzenia powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach teletechnicznych,
  • oraz w wielu innych przypadkach pomieszczeń, budynków, gdzie jest wymagany system klimatyzacji.

  Najlepszy montaż klimatyzacji w Piekarach Śląskich

  Najlepszy montaż klimatyzacji w Piekarach Śląskich zapewni Ci nasza firma Klim-Bud jako bardzo doświadczony instalatorów systemów klimatyzacyjnych w Piekarach Śląskich. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji odnośnie zainstalowania go w swoich pomieszczeniach biurowych i podnieś komfort osób zatrudnionych w Twojej firmie. W ten bardzo prosty sposób zaoszczędzisz pieniądze poprzez poprawienie warunków pracy w swojej firmie, dzięki zwiększeniu wydajności osób u Ciebie zatrudnionych w momencie wystąpienia trudnych i niesprzyjających warunków pogodowych.

  Nasz zespół to profesjonaliści w montażu klimatyzacji wyróżnia go:

  • bogate doświadczenie w montażu klimatyzacji,
  • wiedza o systemach klimatyzacji,
  • zaangażowanie w podjęte zlecenia,
  • dokładność wykonywanych prac w powierzonym miejscu,
  • szybki czas realizacji zleceń,
  • wysoka kultura.

  Najszybszy serwis klimatyzacji w Piekarach Śląskich

  Dzięki doświadczonemu zespołowi profesjonalistów w naszej firmie, którzy posiadają bogate doświadczenie w montażu klimatyzacji wykonamy dla Ciebie szybki i sprawny przegląd instalacji przed kolejnym sezonem letnim czy zimowym. W okresie którego również będziesz mógł zastosować jednostkę klimatyzatora do nagrzewania zimnego powietrza w budynku. Dodatkowo poprzez występujące obecnie bardzo drogie ceny za surowce energetyczne poprzez użycie klimatyzacji do ogrzewania powietrza zaoszczędzisz dużo pieniędzy. W porównaniu do ogrzewania lokalu, domu tradycyjnymi paliwami kopalnymi.

  Przeczytaj nasz wpis o tym Jak ogrzewanie klimatyzatorem wpłynie, czyli sposó

  Kontakt do specjalisty od instalacji systemów klimatyzacyjnych w Piekarach Śląskich

  Poniżej umieściliśmy formularz kontaktowy w celu pozostawienia danych dla naszego specjalisty od klimatyzacji, który zajmie się profesjonalną rozmową z Państwem w celu weryfikacji Waszych potrzeb oraz przygotowania bezpłatnej oferty na montaż klimatyzacji w ciągu 24 godzin. Po akceptacji oferty pozostaje nam wyłącznie przystąpienie do realizacji zadania w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

  Potrzebujesz innego urządzenia do domu, do biura lub na dużą inwestycje? Zapraszamy do kontaktu z doradcą.