Montaż klimatyzacji w Raciborzu

 

Renata Jeromin-Pisarek
Renata Jeromin-Pisarek
2024-01-13
KLementy Bunik
KLementy Bunik
2023-12-09
Od samego początku kontakt bardzo dobry pierwsza wizyta na plus rozeznanie i doradzenie umiejscowienia klimatyzatora profesjonalne podejście do klienta następnie montaż klimatyzatora Rotenso Imoto przez fachowców którzy znają się na swojej robocie pozostawili po sobie czysto a miejsce pracy zadbane i w należytym porządku. Polecam firmę Klimbud która jest godna polecenia w 100%
Wojtek Kolaczek
Wojtek Kolaczek
2023-12-02
Wysoka jakość usług. Profesjonalne doradztwo. Bardzo polecam!
Agnieszka Gwara
Agnieszka Gwara
2023-11-15
Po przeczytaniu opinii postanowiłam skontaktować się z Firmą KLIM-BUD. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że to dobry wybór. Pan Marcin podczas oględzin fachowym okiem ocenił układ pomieszczeń, zaproponował optymalne rozwiązania i omówił zaproponowane urzadzenia. Po zastanowieniu się i dokonaniu wyboru, bezproblemowa finalizacja kupna i szybki termin montażu. Panowie montażyści punktualni, kulturalni i przesympatyczni. Wszystko szybko, sprawnie i czysto. Na zakończenie objaśnienie optymalnego użytkowania klimatyzatora. Jestem zachwycona polecona jednostka mdv oasis. Nie była to najtańsza opcja z możliwych, ale zaufałam Panu Marcinowi i to był strzał w 10. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Agnieszka
Philipp Plein
Philipp Plein
2023-09-16
Rzetelne doradztwo, ekspresowa wycena, fachowy montaż, ekipa zamontowała, posprzątała. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
Alicja Murańska
Alicja Murańska
2023-08-13
Bardzo polecam firmę. Dostałam szybką i konkretną wycenę, na wszelkie pytania przed montażem uzyskałam rzetelne informacje, a sam montaż poszedł sprawnie i profesjonalnie.
Grzegorz Wójcik
Grzegorz Wójcik
2023-08-08
Polecam fachowa obsługa klienta
Szymon Rudziński
Szymon Rudziński
2023-05-31
Pełen profesjonalizm
Rafał No Name
Rafał No Name
2023-05-14
Pełen profesjonalizm! Świetna firma, szybki czas realizacji i bardzo fajny kontakt👍Polecam.

 

Montaż klimatyzacji w Raciborzu polecamy zlecić zaufanej firmie, która posiada bogate doświadczenie oraz wykonała wiele instalacji klimatyzacyjnych. My jako firma Klim-Bud wykonujemy specjalistyczne montaże systemów klimatyzacyjnych na obszarze całego Śląska oraz części Małopolski. Na nasze doświadczenie składa się 15 lat pracy w branży klimatyzacyjnej. Wykonanie setek instalacji w trudnych i wymagających warunkach pozwoliło zdobyć nam bogate doświadczenie, które posiada w naszym województwie niewiele firm. Zaufaj doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce.

  Zostaw swój numer telefonu. Nasz doradca zadzwoni w sprawie montażu klimatyzacji.

  Nasza firma wykona dla Państwa takie prace jak:

  • montażu klimatyzacji w budynku mieszkalnym,
  • montaż klimatyzacji na elewacji,
  • montaż klimatyzacji w siedzibach firm i biurach,
  • montażu klimatyzacji SPLIT w budynku jednorodzinnym i wielorodzinnym,
  • instalacja systemu klimatyzacji w budynkach użyteczności publicznej,
  • montaż klimatyzacji w magazynach i budynkach przemysłowych,
  • montaż klimatyzacji w salonach kosmetycznym,
  • instalacji systemu klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych,
  • instalacja systemów chłodzenia powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach teletechnicznych,
  • oraz w wielu innych przypadkach pomieszczeń, budynków, gdzie jest wymagany system klimatyzacji.

  Najlepszy montaż klimatyzacji w Raciborzu

  Najlepszy montaż klimatyzacji w Raciborzu, aby został wykonany w prawidłowy sposób należy odpowiednio wybrać fachowy zespół profesjonalnych montażystów klimatyzacji. Ponieważ bez właściwego wyboru fachowców nie może on się dobrze zakończyć. Również bardzo niska cena, będąca poniżej normy wśród wykonawców powinna zwrócić naszą uwagę i dać już do myślenia czym to może być spowodowane. Wybierając najlepszą firmę do wykonania klimatyzacji w Twoim budynku wybierz sprawdzoną markę, działająca na rynku od wielu lat. Zaufaj firmie, która wykonuje montaże wentylacji na całym Śląsku. Firma Klim-Bud może się poszczycić 15-to letnim doświadczeniem w branży oraz setkami zadowolonych klientów. Korzystających do tej pory z zamontowanych przez nas urządzeń.

  Nasz zespół to profesjonaliści w montażu klimatyzacji wyróżnia go:

  • bogate doświadczenie w montażu klimatyzacji,
  • wiedza o systemach klimatyzacji,
  • zaangażowanie w podjęte zlecenia,
  • dokładność wykonywanych prac w powierzonym miejscu,
  • szybki czas realizacji zleceń,
  • wysoka kultura.

  Najszybszy serwis klimatyzacji w Raciborzu

  Bardzo szeroki zespół na który składają się profesjonaliści w dziedzinie instalacji klimatyzacji pozwala sprawnie przeprowadzić serwis urządzeń chłodniczych oraz grzewczych. W krótkim czasie zlokalizują awarię urządzenie i wykonają wymianę, aby szybko powróciło do funkcjonowania. Urządzenia chłodzące i ogrzewające zimne powietrze, które są przez nas montowane są objęte gwarancja producenta.

  Przeczytaj nasz wpis o tym Jak ogrzewanie klimatyzatorem wpłynie, czyli sposób na obniżenie rachunku za gaz.

  Kontakt do specjalisty od instalacji systemów klimatyzacyjnych w Raciborzu

  Jeśli jesteś zainteresowany instalacją klimatyzacji w swoim budynku lub pomieszczeniu. Pozostaw poniżej w formularzu kontaktowym telefon oraz adres e-mail, aby nasz specjalista od wentylacji niezwłocznie wykonał do Ciebie telefon w celu omówienia sprawy, która Cię interesuje. Również odpowie na Twoje wszelkie pytania, rozwieje wątpliwości oraz poda szacowany koszt. Po oględzinach miejsca instalacji wykonamy dla Ciebie w ciągu 24 godzin bezpłatny kosztorys całościowego wykonania montażu ze wszelkimi kosztami, które poniesiesz.

  Potrzebujesz innego urządzenia do domu, do biura lub na dużą inwestycje? Zapraszamy do kontaktu z doradcą.