Montaż klimatyzacji w Tychach

Renata Jeromin-Pisarek
Renata Jeromin-Pisarek
2024-01-13
KLementy Bunik
KLementy Bunik
2023-12-09
Od samego początku kontakt bardzo dobry pierwsza wizyta na plus rozeznanie i doradzenie umiejscowienia klimatyzatora profesjonalne podejście do klienta następnie montaż klimatyzatora Rotenso Imoto przez fachowców którzy znają się na swojej robocie pozostawili po sobie czysto a miejsce pracy zadbane i w należytym porządku. Polecam firmę Klimbud która jest godna polecenia w 100%
Wojtek Kolaczek
Wojtek Kolaczek
2023-12-02
Wysoka jakość usług. Profesjonalne doradztwo. Bardzo polecam!
Agnieszka Gwara
Agnieszka Gwara
2023-11-15
Po przeczytaniu opinii postanowiłam skontaktować się z Firmą KLIM-BUD. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że to dobry wybór. Pan Marcin podczas oględzin fachowym okiem ocenił układ pomieszczeń, zaproponował optymalne rozwiązania i omówił zaproponowane urzadzenia. Po zastanowieniu się i dokonaniu wyboru, bezproblemowa finalizacja kupna i szybki termin montażu. Panowie montażyści punktualni, kulturalni i przesympatyczni. Wszystko szybko, sprawnie i czysto. Na zakończenie objaśnienie optymalnego użytkowania klimatyzatora. Jestem zachwycona polecona jednostka mdv oasis. Nie była to najtańsza opcja z możliwych, ale zaufałam Panu Marcinowi i to był strzał w 10. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Agnieszka
Philipp Plein
Philipp Plein
2023-09-16
Rzetelne doradztwo, ekspresowa wycena, fachowy montaż, ekipa zamontowała, posprzątała. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!
Alicja Murańska
Alicja Murańska
2023-08-13
Bardzo polecam firmę. Dostałam szybką i konkretną wycenę, na wszelkie pytania przed montażem uzyskałam rzetelne informacje, a sam montaż poszedł sprawnie i profesjonalnie.
Grzegorz Wójcik
Grzegorz Wójcik
2023-08-08
Polecam fachowa obsługa klienta
Szymon Rudziński
Szymon Rudziński
2023-05-31
Pełen profesjonalizm
Rafał No Name
Rafał No Name
2023-05-14
Pełen profesjonalizm! Świetna firma, szybki czas realizacji i bardzo fajny kontakt👍Polecam.

 

Montaż klimatyzacji w Tychach to dla nas bardzo atrakcyjne miasto, w którym niejednokrotnie wykonywaliśmy również montaż klimatyzacji. Bardzo bliska lokalizacja w pobliżu Katowic oferuje miastu dostęp do szerokiego grona osób chcących wynająć biuro lub magazyn na prowadzenie własnej działalności. W celu zapewnienia najemcom wyższego komfortu oraz standardu wynajmowanego pomieszczenia lub budynku warto w nim dokonać instalacji klimatyzacji w biurze. Dzięki której nieruchomość zyska na wartości i stanie się o wiele bardziej atrakcyjna zwłaszcza, gdy większość pomieszczeń znajduje się od strony południowej, czyli nasłonecznionej. Przez co latem duże upały będą to miejsce silnie nagrzewać. A więc i komfort pracy w takim miejscu będzie znacznie niższy. Obecnie również system klimatyzacji będzie można wykorzystać zimą w celu nagrzewania powietrza. Co dodatkowo wpłynie na niższy koszt rachunków za gaz.

  Zostaw swój numer telefonu. Nasz doradca zadzwoni w sprawie montażu klimatyzacji.

  Nasza firma wykona dla Państwa takie prace jak:

  • montażu klimatyzacji w budynku mieszkalnym,
  • montaż klimatyzacji na elewacji,
  • montaż klimatyzacji w biurach,
  • instalacja systemu klimatyzacji w budynkach użyteczności publicznej,
  • montaż klimatyzacji w magazynach i budynkach przemysłowych,
  • montaż klimatyzacji w salonach kosmetycznym,
  • instalacji systemu klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych,
  • instalacja systemów chłodzenia powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach teletechnicznych,
  • oraz w wielu innych przypadkach pomieszczeń, budynków, gdzie jest wymagany system klimatyzacji.

  Najlepszy montaż klimatyzacji w Tychach

  Nasza firma Klim-Bud dzięki wieloletniemu doświadczeniu na które składa się aż 15 lat pracy z urządzeniami chłodzącymi. Zapewni Wam najlepszy montaż klimatyzacji w Tychach. Przeszkolony oraz profesjonalny zespół montażystów klimatyzatorów wyposażony w profesjonalne narzędzia dokona sprawnego oraz fachowego montażu armatury chłodniczej. Z możliwością dogrzewania chłodnego powietrza w okresie zimowym oraz silnym mrozów. Dodatkowo to spowoduje oszczędność poprzez obniżenie rachunków za gaz.

  Nasz zespół to profesjonaliści w montażu klimatyzacji wyróżnia go:

  • bogate doświadczenie w montażu klimatyzacji,
  • wiedza o systemach klimatyzacji,
  • zaangażowanie w podjęte zlecenia,
  • dokładność wykonywanych prac w powierzonym miejscu,
  • szybki czas realizacji zleceń,
  • wysoka kultura.

  Najszybszy serwis klimatyzacji w Tychach

  Klikając w kontakt do specjalisty od serwisu klimatyzacji zostaniesz przeniesiony do zakładki, gdzie po pozostawieniu swoich danych kontaktowych nasz specjalista odezwie się w przeciągu 24 godzin. Warto, abyś w formularzu krótko opisał jaki zakres robót ma zostać przeprowadzony.

  Przeczytaj nasz wpis o tym Jak ogrzewanie klimatyzatorem wpłynie, czyli sposób na obniżenie rachunku za gaz.

  Kontakt do specjalisty od instalacji systemów klimatyzacyjnych w Tychach

  Kontakt do specjalisty uzyskacie Państwo poprzez pozostawienie swoich danych kontaktowych w poniższym formularzu. Należy wypełnić tylko podstawowe dane kontaktowe wraz z przesłaną informacją. Po czym w ciągu 24h godzin nasz serwis obsługi klienta połączy się z Państwem w celu dogadania szczegółów oraz wybrania odpowiedniej oferty dla Was. Warto skorzystać z kompleksowej usługi montażu systemu wentylacji w Państwa budynku lub mieszkaniu.

  Potrzebujesz innego urządzenia do domu, do biura lub na dużą inwestycje? Zapraszamy do kontaktu z doradcą.