Klimatyzacja, pompa ciepła, wentylacja?
Gwarantujemy idealnie dopasowany system.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą by wybrać urządzenie wydajne, ekonomiczne i bezawaryjne.

Dowiedz się również jakie są aktualne promocje, by kupić jeszcze taniej.

 

Zostaw dane kontaktowe. Nasz doradca zadzwoni.

   

   

  Nie chcesz czekać na doradcę?
  Zadzwoń teraz

  +48 504 041 946
   

  KLIM-BUD IconKLIM-BUD

  Wąska 4, Zaborze

  4,7 13 reviews

  • Avatar Przemysław W ★★★★★ 3 miesiące temu
   Profesjonalne podejście, pomoc w doborze sprzętu. Szybka realizacja wg planu, kilka dni od wyceny. Prace montażowe czyste i bardzo dobrze wykonane, wszystkie wiercenia z odkurzaczem, na koniec ekipa posprzątała po sobie. Sprzęt działa … More świetnie, cena bardzo przystepna. Polecam z czystym sumieniem!
  • Avatar Piotr Mazur ★★★★★ 11 miesięcy temu
   Od pierwszego kontaktu i wyceny oceniam właściciela firmy Klim-Bud Pana Marcina Sych jako prawdziwego profesjonalistę. Nikt z konkurencji w rejonie powiatu cieszyńskiego nie był w stanie zrobić mi takiej wyceny.Umówiliśmy się … More na termin po Świętach i tak było, jak Pan Marcin powiedział że będzie o 10.30 to o tej godzinie przyjechał. Jak powiedział ze montażyści przyjadą w dniu następnym o 8.00 to tak było .Montaż trwał 4 godziny, wykonany fachowo , po robocie posprzątane, wszystko super. W tych czasach u fachowców to rzadkość.Na koniec jeszcze korekta wyceny na moją korzyść.Polecam tą firmę , jestem przekonany że wszyscy będą zadowoleni.Piotr M.
  • Avatar Ewa Dańczak ★★★★★ 8 miesięcy temu
   Bardzo polecam, świetny kontakt z właścicielem, fachowe doradztwo, cena niższa niż w wycenach innych firm, szybki i sprawny montaż, dbanie o porządek przez montażystów i dobrze wszystko wytłumaczone, polecam.

  Pomagamy wam mieszkać i pracować bardziej komfortowo.