Montaż klimatyzacji w mieszkaniu na Śląsku

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu na Śląsku

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu na Śląsku czy warto? Uznajemy to pytanie za retoryczne i uważamy, że wystarczy wyjrzeć na zewnątrz i spojrzeć na termometr. Który miesiącu lipiec przez kilka dni wskazywał temperaturą powyżej 30°C. Jeśli dla Państwa to nie jest wystarczający argument, to przytoczymy Państwu kilka kolejnych faktów. Które wynikły z powodu bardzo wysokiej temperatury powietrza latem. I nie nastrajają nas optymizmem, a wręcz dalsze prognozy są coraz bardziej przerażające.

Sprawdź w jaki sposób obniżyć rachunki za ogrzewanie!

Silne fale upałów w Europie

silne upały w europie

W niedziele 24.07 w Czechach u naszego południowego sąsiada wybuchł pożar w Parku Narodowym Czeska Szwajcaria. Objął on aż 300 hektarów lasów w trudno dostępnym obszarze. Pożar jest na tyle duży, że polski rząd zaoferował naszym sąsiadom pomoc w postaci wysłania polskich strażaków do pomocy w gaszeniu czeskiego Parku Narodowego. Pierwsze zastępy Państwowej Straży Pożarnej wyruszą jeszcze dziś (tj. 26.07.2022).

Z kolei w Cieszynie na Śląsku, czyli bardzo nam bliskiej miejscowości jak podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Katowicach lokalna rzeka Olza osiągnęła poziom wody 6cm (sześć centymetrów). Podobny stan zaobserwowano w wielu innych rzekach. Z kolei w połowie ośrodków stwierdzono stan suszy hydrologicznej. Więc praktycznie w każdym województwie ogłoszono alert przed suszą.

Zobacz opinie o naszej firmie!

Myślicie, że te informacje są tragiczne? Tylko w samej Hiszpanii w ciągu minionych 6 dni od 10 lipca do 16 lipca zmarło z powodu bardzo wysokich upałów aż 510 osób! Wiele tych zgonów również dosięgło młodych osób, które zmarły w miejscu pracy z powodu przegrzania lub zasłabnięcia. Ponieważ tam upały przekraczały aż 40°C! Niewyobrażalnie wysokie temperatury, aczkolwiek bardzo możliwe, że z kolejnymi latami ten klimat przybliży się do Polski.

Fachowy montaż klimatyzacji w mieszkaniu na Śląsku

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu na Śląsku

Podejmując decyzję o montażu klimatyzacji w mieszkaniu należy również w odpowiedni sposób dokonać wyboru firmy, która tego dla nas dokona. Ponieważ wbrew pozorom będzie na nas czekało wiele pułapek… A jeśli chcecie się przekonać jakie „wyczyny” potrafiły na miejscu montażu klimatyzacji dokonać zespoły „fachowców„, którzy w miejscu montażu pojawili się przed naszą firmą – zapraszamy Was do kontaktu z naszym specjalistą od wentylacji. Opowie Wam mnóstwo historii na jakie przy okazji natrafili nasi specjaliści. Przedstawi naszą komfortową ofertę dla Was oraz postara się ustalić kluczowe dla niego informację.
I ponadto wykona dla Was całkowicie bezpłatną ofertę montażu systemu klimatyzacji w mieszkaniu przez Państwa wskazanym.

Po tym etapie będzie już Państwa dzieliła tylko decyzja akceptująca naszą ofertę. I od tego momentu do wejścia naszej profesjonalnej ekipy montażowej systemu klimatyzacji do przystąpienia realizacji nastąpi krótki okres czasu. Nie zwlekaj w kolejce, aż ponownie przyjdą wysokie upały latem i skontaktuj się z nami w poniższym formularzu. Wypełnij najbardziej potrzebne informację i czekaj na kontakt naszego specjalisty.